Home Drake - What's Next

    Drake – What’s Next

    0
    28

    https://drake.lnk.to/scaryhours2

    Director: Theo Skudra
    Executive Producer/Producer: Christian Tyler
    Associate Producer: Alex Dall’Orso
    Production Manager: Jackie De Niverville
    Production: Cameron Frengopoulos
    1st AD: Jason Bourke
    2nd AD: Mario Scenna
    2nd AD: Connor Johnson
    Medic/COVID Coordinator: Shane Monteiro
    Sanitation Tech: Carla Rivas
    Compliance Officer: Stan Adjetey
    Sanitation Tech: Shane Sena
    Compliance Officer: Orion Hexamer
    PA: Jeff Chiu
    PA: Kit Weyman
    PA: Enrique Baniquid
    PA: Zach Litzgus
    PA: Max Litzgus
    PA: Kahma Massinga
    PA: Griffin Stobbs
    PA: Alex Makubya
    PA: Tyrell MacLennan
    PA: Peter Widdrington
    PA: Molly West
    PA: Bee Bertrand
    PA: Tyra Houghton
    Director of Photography: Kristofer Bonnell
    1st Assistant Camera: Alex Dametto
    1st Assistant Camera: Richard Gonzales
    2nd Assistant Camera: Dorian Findlay
    DIT: Johan Arthurs
    VTR: Dalmane Bridge
    Filmotechnic – Precision Driver: Mark Cabiddu
    Filmotechnic – Flight Head Tech: Oleksiy Zolotarov
    Filmotechnic – Russian Arm Op: Nikita Zolotarov
    Stills: Norman Wong
    Gaffer: Alex Poutiainen
    Gaffer: Gideon Ayesu
    Best Boy Electric: Stefan Kuchar
    Best Boy Electric: Rory Summerville-Bathmaker
    2nd Electric: Mikael Cosmo
    3rd Electric: Davin Veerasamy
    Electric: Randy Samaroo
    Electric: Taylor King
    Electric: Tom Bowen-Smith
    Electric/Board Op: Gordon Hexer
    Electric: Omar Davis
    Electric: Steve Thom
    Electric: Monty Langford
    Electric: Dave Morgado
    Electric: Ryan Bovaird
    Electric: Daniel Shpuntov
    Electric: Kellen McCann
    Key Grip: Greg Paraskov
    Best Boy Grip: Dillion Freel
    Best Boy Grip: Mike Laing-Fraser
    Grip: John Glendon
    Grip: Ben Dundas
    Grip: Josh Dawson
    Grip: Bryan Gauer
    Grip: Shawn Gothra
    Grip: Maksym Medvediev
    DroneBoy Pilot: Tom Comet
    Drone Camera Op: Matt Joniec
    Drone Safety: Eric Bell
    SPFX Supervisor: Hudson Kenny
    SPFX Supervisor: JR Kenny
    Art Director: David Dennis
    Eco Trailer: Pat Mernagh
    Eco Trailer: Ed Mernagh
    Whites – Package Truck: Spencer Trupp
    Whites – Package Truck: Brad Hisson
    Blazing Kitchen
    Locations Manager: Stephen Connor
    Locations Manager: Jonathan Kok
    Locations Manager: Jeff Chadwick
    Assistant Locations Manager: Aidan Connor
    Talent MUA: Onna Chan
    Background Beauty Lead: Caitlin Cullimore
    Background Beauty Assist: Celeste Morton
    Stylist: Drew Ferguson
    Stylist Assistant: Jackie McKeown
    Pool Talent: Beverley Demelo
    Snow Talent: Badu Yiadom
    Snow Talent: Nyabel Gatkuoth
    Snow Talent: Megan Edwards Allen
    Snow Talent: Florence Oginni
    Snow Talent: Annaleisa Mairs
    Snow Talent: Djamilla Ntibuberwa
    Editor: Noah Kendal
    Post Executive Producer: Sara Windrim
    Post Producer: Mel Stojanovski
    Colourist: Ana Escorse
    Colourist Assistant : Thomas Eberschveiler
    Titles: Dilan Manahan
    VFX Studio: Studio Feather
    VFX Artist: Julian van Mil
    VFX Artist: Luke Bellissimo
    VFX Artist: Matthew Dochstader
    VFX Assistant: Sonia Ruffolo
    Post Sounds: SIM International
    Sound Designer: Paul Germann
    Re-recording Mixer: Graham Rogers
    Assistant Re-recording Mixer: Will Stephens

    NO COMMENTS